O nas

Polska firma z rodzinną tradycją

Fabryka

O nas

Jesteśmy dobrze zorganizowaną, nowocześnie zarządzaną firmą. Zatrudniamy ponad 240 specjalistów, posiadamy własne biuro projektowo-konstrukcyjne i laboratorium oraz kilka linii produkcyjnych, z których każdego roku otrzymujemy miliony produktów.

Od kilkunastu lat współpracujemy z wiodącymi dystrybutorami, realizując zamówienia do kilkudziesięciu krajów z całego świata. Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobyła miano niezawodnego partnera w biznesie, a każdemu klientowi gwarantuje elastyczne podejście do jego potrzeb i najwyższy standard obsługi.

Formaster to po części również dobro rodzinne, którym chcemy się dzielić z naszymi Klientami – zarówno indywidualnymi, jak i biznesowymi.
Formaster to ponad 30 lat doświadczenia w produkcji urządzeń i akcesoriów dla przemysłu oraz gospodarstw domowych. Od początku naszej drogi nieustannie kierujemy się dwiema wartościami: jakością i innowacją.

30 Lat doświadczenia
240 Specjalistów
6 marek
Maciej Bursztein

Jesteśmy rodzinną firmą – od wielu lat wszystkie działania i decyzje podejmujemy w zgodzie ze sobą,na zasadach wzajemnego zaufania. Cieszymy się, że postanowili Państwo lepiej nas poznać!

Maciej Bursztein
Dyrektor techniczny / Członek zarządu

Konferencja

Dbamy o nasz region

Choć funkcjonujemy globalnie, pamiętamy o lokalnych korzeniach. Angażujemy się w promocję regionu – wspieramy inicjatywy wielu agencji artystycznych, uczestniczymy w akcjach charytatywnych i towarzyszymy imprezom sportowym. Wszystko to w myśl idei, by reagować na potrzeby lokalnych społeczności.

Współpracujemy z firmami z całego świata

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w eksporcie swoich towarów za granicę. Mamy na koncie współpracę z klientami z wielu krajów w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Jesteśmy w stanie wyprodukować pod marką kontrahenta produkty najwyższej jakości, z zapewnieniem sprawnego i szybkiego transportu drogą morską, powietrzną i lądową. Nasza łączna powierzchnia magazynowa wynosi 10 000 m².

Pamiętamy o środowisku

Zdajemy sobie sprawę, że duża skala działań potrafi wpłynąć na środowisko. W trosce o czystość naszego regionu prowadzimy wewnętrzny recykling naszych odpadów przemysłowych – tak, by wykorzystać je ponownie do produkcji. Dbałość o najbliższe otoczenie łączymy z globalnym podejściem do ekologii. Korzystamy więc z naturalnych źródeł energii, aby mieć pewność, że nie emitujemy do atmosfery żadnych szkodliwych substancji.

Stawiamy na autonomię

Wdrażamy własne technologie, z pomocą których wytwarzamy finalne produkty naszych marek. Zarówno surowce, jak i gotowe wyroby poddajemy licznym i szczegółowym testom w prywatnym laboratorium. W ramach własnych działań realizujemy również eksport i marketing naszych produktów. Wszystko po to, by dostosować się do aktualnych wymagań rynku.

Mural Dafi

Co jest dla nas ważne?

Satysfakcja pracowników

Każdy z pracowników Formaster Group ma wkład w sukces naszej firmy. Wiemy, że razem jesteśmy silniejsi i jeszcze bardziej skuteczni. Dlatego staramy się spełniać ambicje zawodowe naszych specjalistów.

Państwa zadowolenie

We współpracy z naszymi partnerami kierujemy się podstawową zasadą – uważnie słuchamy się nawzajem. Jesteśmy tu po to, by rozwiązać Państwa problem i pomóc osiągnąć wyznaczone cele na drodze wzajemnego kompromisu.

Szacunek dla środowiska

W trosce o środowisko nie używamy szkodliwych materiałów, wdrażamy nowoczesne technologie oparte na energii naturalnej, a także wykorzystujemy odpady przemysłowe jako tworzywo do produkcji innych wyrobów.

Nieustanny rozwój

Nie spoczywamy na laurach. Żyjemy w dynamicznych czasach, w których kluczem do sukcesu jest możliwość adaptacji – stąd wszystkim naszym działaniom przyświeca potrzeba ciągłego rozwoju.

laboratorium
Fabryka

Systemy kontroli jakościn

Każdy gotowy produkt wykonany w naszej firmie ma za sobą serię niezwykle wymagających testów. Rozbudowany system kontroli jakości daje nam pewność, że urządzenia nie zawiodą Państwa nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Materiały

Pierwszy krok w procesie tworzenia nowego urządzenia decyduje o każdym kolejnym, dlatego kontrolę rozpoczynamy od doboru materiałów do produkcji. Sprawdzamy wszystkie partie surowców pod kątem zgodności z certyfikatem od dostawcy – wykorzystujemy wyłącznie najbezpieczniejsze i najlepszej jakości.

Produkcja

Aby ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia wszelkich błędów, stosujemy zaawansowaną wewnętrzna kontrolę półproduktów, zgodną z procedurami ISO 9001:2015. Porównujemy wybrane produkty z modelem, który stanowi wzór produkcyjny, a parametry półproduktów z parametrami prototypu, na którym opierają się działania produkcyjne.

Produkty końcowe

Finalnym etapem kontroli jakości jest dokładne badanie produktu ostatecznego. Testujemy wyroby z każdej linii produkcyjnej pod kątem ich parametrów technologicznych, wkłady filtrujące do dzbanków przechodzą dodatkowo złożone badania mikrobiologiczne. W razie potrzeby dostosowujemy proces kontroli do określonych przez Państwa wymogów jakościowych – tak aby gotowe wyroby spełniały normy obowiązujące np. w konkretnym kraju.

Laboratorium

W naszym laboratorium pracujemy nad ciągłym udoskonalaniem naszych wyrobów i procesu produkcji. To tutaj dbamy, aby w parze z jakością szły najbardziej innowacyjne rozwiązania. Wykonujemy badania fizykochemiczne oraz mikrobiologiczne wody pitnej i próbek środowiskowych – na własne potrzeby, a także na zlecenia podmiotów zewnętrznych. Działamy w oparciu o sprawdzone metody badawcze zawarte w Polskich Normach (PN), Normach Europejskich (EN), Normach ISO oraz USEPA.

Laboratorium Dafi